- Počasí
- Rusko
- Bashkortostan Republic
- Yumadybash
Aktuální počasí Yumadybash
Aktuální počasí přímo pro město Yumadybash. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -1°C |
