- Počasí
- Severní Korea
- Hamgyŏng-namdo
- Yujil-li
Aktuální počasí Yujil-li
Aktuální počasí přímo pro město Yujil-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 13°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 87 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 14°C |
