- Počasí
- Jižní Korea
- Gyeongsangbuk-do
- Yudŭl-mal
Aktuální počasí Yudŭl-mal
Aktuální počasí přímo pro město Yudŭl-mal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 26 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
