- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Yudaokou Muchang
Aktuální počasí Yudaokou Muchang
Aktuální počasí přímo pro město Yudaokou Muchang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
