- Počasí
- Spojené státy americké
- Ohio
- Youngstown
Aktuální počasí Youngstown
Aktuální počasí přímo pro město Youngstown. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 17°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 8°C |
