- Počasí
- Severní Korea
- Chagang-do
- Yongyŏl-li
Aktuální počasí Yongyŏl-li
Aktuální počasí přímo pro město Yongyŏl-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 17°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 41 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
