- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Yongsan
Aktuální počasí Yongsan
Aktuální počasí přímo pro město Yongsan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 47 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 15°C |
