- Počasí
- Čínská lidová republika
- Liaoning
- Yongpingfu
Aktuální počasí Yongpingfu
Aktuální počasí přímo pro město Yongpingfu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 24 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 13°C |
