- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Yonggol
Aktuální počasí Yonggol
Aktuální počasí přímo pro město Yonggol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 11°C |
| Normál: | 18°C |
