- Počasí
- Jižní Korea
- North Chungcheong
- Yongdong
Aktuální počasí Yongdong
Aktuální počasí přímo pro město Yongdong. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 64 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 14. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 18°C |
