Aktuální počasí Yong’an
Aktuální počasí přímo pro město Yong’an. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 30°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 21°C |
| Normál: | 26°C |
