- Počasí
- Spojené státy americké
- Oregon
- Yoncalla
Aktuální počasí Yoncalla
Aktuální počasí přímo pro město Yoncalla. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sněhová bouře
Platí do 2. 4. (09:00)
Námraza
Platí do 2. 4. (11:30)
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 74 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
