- Počasí
- Finsko
- Vlastní Finsko
- Ylönkylä
Aktuální počasí Ylönkylä
Aktuální počasí přímo pro město Ylönkylä. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 14. 5. (12:00) do 14. 5. (18:00)
11°C
pocitově 11°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 996 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 9°C |
