- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Yizre‘el
Aktuální počasí Yizre‘el
Aktuální počasí přímo pro město Yizre‘el. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 51 % |
| oblačnost | 30 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 22°C |
