- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hebei
- Yingfang
Aktuální počasí Yingfang
Aktuální počasí přímo pro město Yingfang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 21°C |
