- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Yingda
Aktuální počasí Yingda
Aktuální počasí přímo pro město Yingda. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
-1°C
pocitově -4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 4°C |
| MIN: | -20°C |
| Normál: | -5°C |
