- Počasí
- Turecko
- Gaziantepská provincie
- Yeşilevler
Aktuální počasí Yeşilevler
Aktuální počasí přímo pro město Yeşilevler. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 14°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 77 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 15°C |
