- Počasí
- Jižní Korea
- Gangwon-do
- Yeounae
Aktuální počasí Yeounae
Aktuální počasí přímo pro město Yeounae. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
