- Počasí
- Izrael
- Central District
- Yehud
Aktuální počasí Yehud
Aktuální počasí přímo pro město Yehud. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 3. 5. (22:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 50 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
