- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Ye’enshan
Aktuální počasí Ye’enshan
Aktuální počasí přímo pro město Ye’enshan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 16°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 17°C |
