- Počasí
- Afghánistán
- Helmand
- Yār Bābā
Aktuální počasí Yār Bābā
Aktuální počasí přímo pro město Yār Bābā. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | -7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 28°C |
