- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Yanping
Aktuální počasí Yanping
Aktuální počasí přímo pro město Yanping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 79 % |
| oblačnost | 61 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 12°C |
