- Počasí
- Čínská lidová republika
- Šen-si
- Yangwan
Aktuální počasí Yangwan
Aktuální počasí přímo pro město Yangwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 19 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | -3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
