- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Yangsimiao
Aktuální počasí Yangsimiao
Aktuální počasí přímo pro město Yangsimiao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 23°C |
