- Počasí
- Rusko
- Karelská republika
- Yangozero
Aktuální počasí Yangozero
Aktuální počasí přímo pro město Yangozero. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 12°C |
