- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chu-pej
- Yangou
Aktuální počasí Yangou
Aktuální počasí přímo pro město Yangou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 81 % |
| oblačnost | 92 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 18°C |
