- Počasí
- Čínská lidová republika
- Tibet
- Yangning
Aktuální počasí Yangning
Aktuální počasí přímo pro město Yangning. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 0°C
| vítr | 43 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 17 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -18°C |
| Normál: | -1°C |
