- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Yangmaping
Aktuální počasí Yangmaping
Aktuální počasí přímo pro město Yangmaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 20°C |
