- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Yangjun
Aktuální počasí Yangjun
Aktuální počasí přímo pro město Yangjun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
