- Počasí
- Jižní Korea
- Daejeon
- Yangjimal
Aktuální počasí Yangjimal
Aktuální počasí přímo pro město Yangjimal. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
