- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Yangjiaping
Aktuální počasí Yangjiaping
Aktuální počasí přímo pro město Yangjiaping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 84 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 22°C |
