- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Yangji
Aktuální počasí Yangji
Aktuální počasí přímo pro město Yangji. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
