- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Yananosako
Aktuální počasí Yananosako
Aktuální počasí přímo pro město Yananosako. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 21°C |
