- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kumamoto
- Yamajitchō
Aktuální počasí Yamajitchō
Aktuální počasí přímo pro město Yamajitchō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 40 % |
| oblačnost | 75 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
