- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Yakoucun
Aktuální počasí Yakoucun
Aktuální počasí přímo pro město Yakoucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 37°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
