- Počasí
- Libanon
- Baalbek-Hermel
- Yahfoûfa
Aktuální počasí Yahfoûfa
Aktuální počasí přímo pro město Yahfoûfa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 72 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
