Aktuální počasí Yabīleh-ye Raḩmān
Aktuální počasí přímo pro město Yabīleh-ye Raḩmān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 15. 5.
| MAX: | 47°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 32°C |
