- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Kanagawa
- Yabechō
Aktuální počasí Yabechō
Aktuální počasí přímo pro město Yabechō. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 7°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 61 % |
| oblačnost | 32 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 12°C |
