- Počasí
- Čínská lidová republika
- Henan
- Xuchang
Aktuální počasí Xuchang
Aktuální počasí přímo pro město Xuchang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 66 % |
| oblačnost | 83 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 20°C |
