Aktuální počasí Xochicalco (Cirenio Longares)
Aktuální počasí přímo pro město Xochicalco (Cirenio Longares). Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
34°C
pocitově 38°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 26°C |
