- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Xixucun
Aktuální počasí Xixucun
Aktuální počasí přímo pro město Xixucun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 45 % |
| oblačnost | 27 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 17°C |
