- Počasí
- Čínská lidová republika
- Sichuan
- Xixing
Aktuální počasí Xixing
Aktuální počasí přímo pro město Xixing. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 31°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 22°C |
