- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Xixiacun
Aktuální počasí Xixiacun
Aktuální počasí přímo pro město Xixiacun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
