- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Xinyuanzi
Aktuální počasí Xinyuanzi
Aktuální počasí přímo pro město Xinyuanzi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 32°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
