- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Xinwuchang
Aktuální počasí Xinwuchang
Aktuální počasí přímo pro město Xinwuchang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 3 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 18°C |
| Normál: | 25°C |
