- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xintian
Aktuální počasí Xintian
Aktuální počasí přímo pro město Xintian. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
33°C
pocitově 36°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 27 % |
| oblačnost | 38 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
