- Počasí
- Čínská lidová republika
- Yunnan
- Xinren
Aktuální počasí Xinren
Aktuální počasí přímo pro město Xinren. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
