- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jilin
- Xinmin
Aktuální počasí Xinmin
Aktuální počasí přímo pro město Xinmin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 16 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
