- Počasí
- Čínská lidová republika
- Chongqing
- Xinguang
Aktuální počasí Xinguang
Aktuální počasí přímo pro město Xinguang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 37°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
