- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Xingqiping
Aktuální počasí Xingqiping
Aktuální počasí přímo pro město Xingqiping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 98 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 19°C |
